Відкритий суд – Рівні можливості

Проєкт спрямований на ідентифікацію та усунення ключових факторів, що обмежують доступ до правосуддя ВПО, ветеранів, інвалідів, дітей, жертв сексуального та гендерного насильства. В рамках проєкту буде проведено дослідження процесу доступу до правосуддя, надано рекомендації, які розроблені на основі моніторингу та здійснено діяльність, яка підвищить рівень обізнаності таких груп людей щодо судової системи та функціонування судів, судових механізмів захисту прав людини. Також буде об’єднано державні та недержавні інституції, щодо пошуку рішень, які сприяють покращенню рівня доступу до правосуддя.

Адреса и контакты

50

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.