Відкритий суд – Рівні можливості

Проєкт спрямований на ідентифікацію та усунення ключових факторів, що обмежують доступ до правосуддя ВПО, ветеранів, інвалідів, дітей, жертв сексуального та гендерного насильства. В рамках проєкту буде проведено дослідження процесу доступу до правосуддя, надано рекомендації, які розроблені на основі моніторингу та здійснено діяльність, яка підвищить рівень обізнаності таких груп людей щодо судової системи та функціонування судів, судових механізмів захисту прав людини. Також буде об’єднано державні та недержавні інституції, щодо пошуку рішень, які сприяють покращенню рівня доступу до правосуддя.

Адреса и контакты

15

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.