Розвиток відновного правосуддя на Луганщині через стале партнерство та інформаційні інновації

Проєкт спрямований на побудову сталої взаємодії між різними сторонами, зацікавленими в розвитку механізмів відновного правосуддя на підконтрольній Україні території Луганської області шляхом підсилення спроможності регіональних експертів та запровадження інноваційних, сформованих на основі відновного підходу, методів інформування цільових аудиторій. В рамках проєкту планується створення регіональної координаційної раду з впровадження практик відновного правосуддя та надання її членам відповідні компетенції; розробка стратегій розвитку механізмів відновного правосуддя на підконтрольній Україні території Луганської області на 2 роки; поглибленого навчання щодо використання відновних механізмів в справах неповнолітніх та надання можливості працювати з конкретними кейсами; розробка та впровадження інноваційно-інформаційної кампанії; узагальнення та розповсюдження отриманого досвіду.

Адреса и контакты

65

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.