Розвиток відновного правосуддя на Луганщині через стале партнерство та інформаційні інновації

Проєкт спрямований на побудову сталої взаємодії між різними сторонами, зацікавленими в розвитку механізмів відновного правосуддя на підконтрольній Україні території Луганської області шляхом підсилення спроможності регіональних експертів та запровадження інноваційних, сформованих на основі відновного підходу, методів інформування цільових аудиторій. В рамках проєкту планується створення регіональної координаційної раду з впровадження практик відновного правосуддя та надання її членам відповідні компетенції; розробка стратегій розвитку механізмів відновного правосуддя на підконтрольній Україні території Луганської області на 2 роки; поглибленого навчання щодо використання відновних механізмів в справах неповнолітніх та надання можливості працювати з конкретними кейсами; розробка та впровадження інноваційно-інформаційної кампанії; узагальнення та розповсюдження отриманого досвіду.

Адреса и контакты

24

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.