Правовий лікбез для ромської спільноти

В Кремінському районі проживають біля 800 чол. ромів, що складає 3,75% від загальної кількості населення. Основним завданням проєкту є наближення безоплатної правової допомоги до ромів, проведення інформаційної кампанії, яка дасть можливість ромам знати куди і в яких випадках можна звернутись за правовою допомогою, виявлення лідерів-ромів, які після навчальних тренінгів, апробації на практиці практичного юридичного кейсу, будуть параюристами та зможуть надалі допомагати за місцем проживання ромів вирішувати їм правові питання. Успішній роботі будуть сприяти координаторка від ромської спільноти та супервізор, що супроводжуватимуть підготовлених в ході реалізації проекту параюристів з числа ромського населення.

Також під час навчання в якості експертів будуть залучені представники правоохоронних органів, що також сприятиме взаємопорозумінню та довірі.

Адреса и контакты

50

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.