Правовий лікбез для ромської спільноти

В Кремінському районі проживають біля 800 чол. ромів, що складає 3,75% від загальної кількості населення. Основним завданням проєкту є наближення безоплатної правової допомоги до ромів, проведення інформаційної кампанії, яка дасть можливість ромам знати куди і в яких випадках можна звернутись за правовою допомогою, виявлення лідерів-ромів, які після навчальних тренінгів, апробації на практиці практичного юридичного кейсу, будуть параюристами та зможуть надалі допомагати за місцем проживання ромів вирішувати їм правові питання. Успішній роботі будуть сприяти координаторка від ромської спільноти та супервізор, що супроводжуватимуть підготовлених в ході реалізації проекту параюристів з числа ромського населення.

Також під час навчання в якості експертів будуть залучені представники правоохоронних органів, що також сприятиме взаємопорозумінню та довірі.

Адреса и контакты

15

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.