Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості в Луганській області шля

За проєктом планується створення та підтримка сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості через започаткування та підтримку діяльності локальної мережі лідерів в 15 громадах Донецької області, сприяння розвитку відкритих діалогових платформ на базі робочих груп, розробка та впровадження системи моніторингу та оцінки діяльності робочих груп. В рамка проєкту заплановано: виявити лідерів\ок серед активних мешканців, або з числа членів робочих груп громад; проаналізувати склад робочих груп з урахуванням інклюзивності, та внести рекомендації щодо їх подальшого формування; координувати діяльність робочих груп; розробити план діяльності робочих груп; організувати семінари для впровадження практик обміну досвідом через участь у спільних заходах; організувати акції, присвячені цілям сталого розвитку у 15 цільових громадах Донецької області із залученням робочих груп

Адреса и контакты

13

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ