Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості в Луганській області шля

За проєктом планується створення та підтримка сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості через започаткування та підтримку діяльності локальної мережі лідерів в 15 громадах Донецької області, сприяння розвитку відкритих діалогових платформ на базі робочих груп, розробка та впровадження системи моніторингу та оцінки діяльності робочих груп. В рамка проєкту заплановано: виявити лідерів\ок серед активних мешканців, або з числа членів робочих груп громад; проаналізувати склад робочих груп з урахуванням інклюзивності, та внести рекомендації щодо їх подальшого формування; координувати діяльність робочих груп; розробити план діяльності робочих груп; організувати семінари для впровадження практик обміну досвідом через участь у спільних заходах; організувати акції, присвячені цілям сталого розвитку у 15 цільових громадах Донецької області із залученням робочих груп

Адреса и контакты

36

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.