Підвищення громадської безпеки шляхом установки світлодіодних ліхтарів на двох центральних вулицях С

Проєкт спрямований на сприяння створенню безпечного простору на вулицях Сумська та Центральна в м. Красногорівка для 11000 мешканців громади. Підвищення безпеки, покращення умов для безпечного пересування мешканців громади, ВПО, гостей міста шляхом закупівлі світлодіодних ліхтарів у кількості 55 одиниць та електрообладнання для вул. Сумська та Центральна та передачи балансоутримувачу — військово-цивільній адміністрації м. Красногорівка. Формування соціально-свідомої позиції у мешканців громади до енергозбереження, економічності та екологічності при застосуванні інноваційних електроприладів.

Адреса и контакты

36

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.