Підвищення громадської безпеки шляхом установки світлодіодних ліхтарів на двох центральних вулицях С

Проєкт спрямований на сприяння створенню безпечного простору на вулицях Сумська та Центральна в м. Красногорівка для 11000 мешканців громади. Підвищення безпеки, покращення умов для безпечного пересування мешканців громади, ВПО, гостей міста шляхом закупівлі світлодіодних ліхтарів у кількості 55 одиниць та електрообладнання для вул. Сумська та Центральна та передачи балансоутримувачу — військово-цивільній адміністрації м. Красногорівка. Формування соціально-свідомої позиції у мешканців громади до енергозбереження, економічності та екологічності при застосуванні інноваційних електроприладів.

Адреса и контакты

16

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.