«Вакцинація від байдужості»

Проєктом планується підвищення рівня громадської безпеки шляхом стерилізації, вакцинації та чіпування безпритульних тварин, що залишилися без догляда людини в м. Волноваха та прилеглих районах. В ході проекту буде розроблено і впроваджено системи обліку та ідентифікації безпритульних тварин; розроблено і впроваджено системи стерилізації, щеплення, профілактичних обробок безпритульних тварин, які будуть одомашнюватись мешканцями; розроблено і впроваджено системи інформаційно-просвітницьких заходів стосовно гуманного поводження з безпритульними тваринами, пошук нових власників для відловлених безпритульних тварин, пропаганда стерилізації домашніх тварин, тощо. Під час реалізації цього проекту щонайменше 120 тварин буде стерилізовано, вакциновано та чіповано

Адреса и контакты

14

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.