Арт-Студія «Терапія Життя»

Впровадження у Дружківці комплексного підходу у подоланні психологічної травми та її наслідків, сприяння цілісному розвитку особистості дітей та батьків з родин внутрішньо-переміщенних осіб, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах шляхом обладнання Арт-терапевтичної навчальної студії меблями та інвентарем. В рамках проєкту також планується проведення тренінгів для дітей та їх батьків, денного табору для дітей, тренінгів для соц працівників на базі новоствореної Арт-терапевтичної студії.

Адреса и контакты

31

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.