Арт-Студія «Терапія Життя»

Впровадження у Дружківці комплексного підходу у подоланні психологічної травми та її наслідків, сприяння цілісному розвитку особистості дітей та батьків з родин внутрішньо-переміщенних осіб, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах шляхом обладнання Арт-терапевтичної навчальної студії меблями та інвентарем. В рамках проєкту також планується проведення тренінгів для дітей та їх батьків, денного табору для дітей, тренінгів для соц працівників на базі новоствореної Арт-терапевтичної студії.

Адреса и контакты

15

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ