Безпечна громада – впровадження системи зовнішнього спостереження

Метою проєкта є підвищення рівня громадської безпеки та громадського порядку, забезпечення належного моніторингу ситуації на території важливих об’єктів майбутнього адміністративного центру ОТГ сел. Сартана- запобігання злочинності, підвищення оперативності, якості та достовірності інформації, що забезпечують безпеку громади для відповідного швидкого реагування.

Створення вищезазначених умов для мешканців пропонується шляхом облаштування камерами зовнішнього спостереження найбільш соціально важливих об’єктів, таких як: в’їзд/виїзд в сел. Сартана, сквер, парк, СШ№8, ясла- садки, ліцей, музична школа, стадіон, центр селища та встановлення серверного обладнання в цілодобовій диспетчерській службі КЗ «СЦБГ».

Адреса и контакты

14

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.