Створення безпечних умов перебування у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого ти

Посилення безпеки для населення Щастинської громади, яке перебуває в умовах збройного конфлікту на Сході України, створення умов для комфортного, сучасного надання поліцейських послуг та дружнього для дітей простору з урахуванням методики «Зеленої кімнати» — шляхом реконструкції та облаштування двох кімнат у відділенні поліції № 1 Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області (м. Щастя) та виконання робіт по встановленню протипожежних дверних блоків у приміщенні електрощитової та люків у перекритті на горищне приміщення, заміна старої покровлі на переході між корпусами нададуть даному проекту комплексності з організації безпечного перебування дітей та дорослих на території дитячого садка «Зірочка», де навчається 150 дітей, 50 працівників, а також для безпечного відвідування закладу батьками вихованців.

Адреса и контакты

13

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.