Відновлення та зміцнення довіри між місцевими мешканцями та поліцією шляхом облаштування роботи полі

Проєктом плануєть відновити та зміцнити довіру громади до надавачів послуг з безпеки, створення їм та особам, які звертаються до органів поліції належних умов для отримання якісних правових послуг шляхом ремонту приміщення поліцейської станції та її облаштування (встановлення пандусу, ремонт сан.вузла, проведення ремонтних робіт службових приміщень, притбання необхідної оргтехніки). По завершенню ремонтних робіт планується проведення зустрічей та бесід на тему: «Ні булінгу в школах», «Безпека дітей під час канікул», «Правовий тиждень», «Безпека в інтернеті», «Відповідальність неповнолітніх за правопорушення», «Вплив алкоголю, наркотиків, тютюну на організм дитини», «Правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Правила поводження на водних об’єктах», «Протипожежна безпека»

Адреса и контакты

24

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».