Відновлення та зміцнення довіри між місцевими мешканцями та поліцією шляхом облаштування роботи полі

Проєктом плануєть відновити та зміцнити довіру громади до надавачів послуг з безпеки, створення їм та особам, які звертаються до органів поліції належних умов для отримання якісних правових послуг шляхом ремонту приміщення поліцейської станції та її облаштування (встановлення пандусу, ремонт сан.вузла, проведення ремонтних робіт службових приміщень, притбання необхідної оргтехніки). По завершенню ремонтних робіт планується проведення зустрічей та бесід на тему: «Ні булінгу в школах», «Безпека дітей під час канікул», «Правовий тиждень», «Безпека в інтернеті», «Відповідальність неповнолітніх за правопорушення», «Вплив алкоголю, наркотиків, тютюну на організм дитини», «Правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Правила поводження на водних об’єктах», «Протипожежна безпека»

Адреса и контакты

49

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!