Формування сталої мережі робочих груп з безпеки та соціальної згуртованості в Луганській області шля

За проектом планується створення та підтримка діяльності мережі лідерів робочих груп у громадах Луганської області. Для досягнення мети проекту планується визначення лідерів робочих груп у громадах-партнерах, залучення до роботи груп представників вразливих категорій (багатодітні та одинокі жінки, ВПО, літні люди, особи з інвалідністю), планування діяльності робочої групи, оформлення документів робочої групи, створення онлайн-системи документообігу, координація та організаційна і методична підтримка роботи робочих груп та підтримка у проведенні заходів на теми «Цілі сталого розвитку», "Інклюзія на місцевому рівні", «Взаємодія громади з поліцією», «Форуми місцевого розвитку», інформаційний супровід проекту шляхом створення в інтернет-ресурсах сторінок робочих груп.

Адреса и контакты

21

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».