«Ми за мир у всьому світі»

«Ми за мир у всьому світі»
«Ми за мир у всьому світі» 0«Ми за мир у всьому світі» 1«Ми за мир у всьому світі» 2«Ми за мир у всьому світі» 3«Ми за мир у всьому світі» 4«Ми за мир у всьому світі» 5«Ми за мир у всьому світі» 6«Ми за мир у всьому світі» 7«Ми за мир у всьому світі» 8«Ми за мир у всьому світі» 9«Ми за мир у всьому світі» 10«Ми за мир у всьому світі» 11«Ми за мир у всьому світі» 12«Ми за мир у всьому світі» 13«Ми за мир у всьому світі» 14«Ми за мир у всьому світі» 15

І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/314-my-za-myr-u-vsomu-sviti.html

Адреса и контакты

89

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.