«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»

«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»
«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 0«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 1«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 2«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 3«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 4«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 5«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 6«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 7«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 8«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 9«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 10

Мета заходу:

— ознайомити учнів з визначенням ознак фізичного, психологічного чи сексуального насильства над дітьми;
— ознайомити з поняттям «булінг» і його запобіганню у школі;
— надати інформацію про закони, що захищають жертву.
— провести анкетування на виявлення схильності до емпатії.
Про захід детальніше писали тут:

Адреса и контакты

16

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ