​«Світ без обмежень» - гра для всіх!

​«Світ без обмежень» - гра для всіх!
​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 0​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 1​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 2​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 3​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 4​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 5​«Світ без обмежень» - гра для всіх! 6

Шрифт Бра́йля — рельєфно-крапковий шрифт для написання і читання людьми з вадами зору, розроблений французом Луїсом Брайлем. В основі шрифту лежить комбінація шести крапок. Брайль використав порядок букв латинського алфавіту.

Детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/309-svit-bez-obmezhen-hra-dlya-vsikh.html

Адреса и контакты

21

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».