"​Спілкуємось – не ізолюємось"

"​Спілкуємось – не ізолюємось"
"​Спілкуємось – не ізолюємось" 0"​Спілкуємось – не ізолюємось" 1"​Спілкуємось – не ізолюємось" 2"​Спілкуємось – не ізолюємось" 3"​Спілкуємось – не ізолюємось" 4

Захід був направлений на зниження соціальної напруги, створення сприятливого соціально-психологічного клімату в учнівському колективі.

Детально про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/308-spilkuyemos-ne-izolyuyemos.html

Адреса и контакты

37

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.