GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах"

GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах"
GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 0GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 1GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 2GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 3GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 4GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 5GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 6GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 7GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 8GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 9GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 10GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 11GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 12GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 13GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 14GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 15GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 16

Під час тренінгу учасники(-ці) разом сформулювали визначення поняття конфлікт.

Про захід детально писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/307-green-lab-ta-nalahodzhennya-dialohiv-molod-za-myr-u-hromadakh.html

Адреса и контакты

21

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ