GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах"

GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах"
GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 0GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 1GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 2GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 3GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 4GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 5GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 6GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 7GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 8GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 9GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 10GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 11GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 12GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 13GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 14GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 15GreenLab та "Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах" 16

Під час тренінгу учасники(-ці) разом сформулювали визначення поняття конфлікт.

Про захід детально писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/307-green-lab-ta-nalahodzhennya-dialohiv-molod-za-myr-u-hromadakh.html

Адреса и контакты

39

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.