«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів

«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів
«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 0«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 1«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 2«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 3«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 4«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 5«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 6«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 7«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 8«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 9«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів 10

Учасниками тренінгу стали студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму, а також учні Сєвєродонецького колегіуму та Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії.

Детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/303-greenlab-zibrala-molod-syevyerodonetska-na-treninh-z-nalahodzhennya-dialohiv-ta-konstruktyvnoyi-.html

Адреса и контакты

27

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».