Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними

Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними
Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 0Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 1Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 2Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 3Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 4Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 5Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 6Допомога українським закладам різного спрямування роботи розвиватися, ставати більш інклюзівними 7

Костянтинівский заклад дошкільної освіти №31 «Мир» однією з пріоритетних цілей розвитку садочка його колектив обрав миттєво та одностайно – № 16 «Мир. Справедливість та сильні інститути». Кому як не вихователькам садочка з актуальною назвою, продовжувати справи означені #UNDP? Кому як не педагогам, потрібні нові та нові знання про побудову мирного оточення та теплих відносин з дітьми, колегами, батьками, громадою?

Детальніше писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/297-prohramy-rozvytku-oon-dopomohayut-ukrayinskym-zakladam-riznoho-spryamuvannya-roboty-rozvyvatysya.html

Адреса и контакты

21

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ