«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»

«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»
«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 0«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 1«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 2«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 3«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 4«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 5«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 6«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 7«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 8«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 9«СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства» 10

Мета заходу:

— ознайомити учнів з визначенням ознак фізичного, психологічного чи сексуального насильства над дітьми;
— ознайомити з поняттям «булінг» і його запобіганню у школі;
— надати інформацію про закони, що захищають жертву.
— провести анкетування на виявлення схильності до емпатії. 
Детальніше писали тут:
34

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.