«Ґендерні стереотипи та упередження»

«Ґендерні стереотипи та упередження»
«Ґендерні стереотипи та упередження» 0«Ґендерні стереотипи та упередження» 1«Ґендерні стереотипи та упередження» 2«Ґендерні стереотипи та упередження» 3«Ґендерні стереотипи та упередження» 4«Ґендерні стереотипи та упередження» 5«Ґендерні стереотипи та упередження» 6

Цікаво, що обираючи пріоритетні цілі, 100% учнів обирають ціль №16 «Мир. Справедливість та сильні інститути», натомість, виявилось, що найбільш незрозумілою для них є ціль №5 «Ґендерна рівність». Отже, 25 вересня 20 учнів 8-х класів зібрались на тренінгове заняття «Ґендерні стереотипи та упередження». Метою заходу було формування поняття такої важливої соціальної категорії як "ґендер"; виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі.

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/290-pro-genderni-stereotypy-ta-uperedzhennya-rozpovidayut-ambasadory-myru-v-kostyantynivtsi.html

Адреса и контакты

83

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.