"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній

"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній
"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 0"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 1"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 2"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 3"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 4"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 5"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 6"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 7"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 8"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 9"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 10"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 11"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 12"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 13"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 14"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 15"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 16"Налагодження порозуміння та діалогу: молодь за мир у громадах" у Кремінній 17

Однією з цілей Сталого розвитку – є відновлення миру та справедливості для досягнення безпеки та процвітання. Саме тому наша школа приділяє багато уваги навчанню дітей налагоджувати діалоги, будувати ефективну комунікацію, працює над виробленням у учнів умінь конструктивно вирішувати конфлікти, використовувати набуті знання у повсякденному житті.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/283-nalahodzhennya-porozuminnya-ta-dialohu-molod-za-myr-u-hromadakh-u-kreminniy.html

Адреса и контакты

22

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.