«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах»

«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах»
«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 0«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 1«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 2«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 3«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 4«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 5«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 6«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 7«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 8«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 9«Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах» 10

Під час заходу п'ятикласники мали змогу більш детальніше ознайомитися з поняттям «Конфлікт», виявити його позитивний та негативний вплив.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/296-dity-prezentuvaly-svoye-bachennya-konfliktu.html 

Адреса и контакты

35

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.