Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів

Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів
Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 0Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 1Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 2Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 3Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 4Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 5Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 6Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 7Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 8Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 9Світ без обмежень, подолання конфліктів та стереотипів 10

Учасників заходу було дуже багато, ми створили локації для того, щоб учні мали змогу активно працювати, творити, спілкуватись у групах.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/294-svit-bez-obmezhen-podolannya-konfliktiv-ta-stereotypiv.html 

Адреса и контакты

25

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».