"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці

"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці
"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 0"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 1"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 2"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 3"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 4"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 5"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 6"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 7"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 8"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 9"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 10"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 11

24 вересня 2019 року на базі Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, учні та учениці 7-8-х класів занурилися у атмосферу тренінгу «Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів». Метою якого було сформувати поняття про причини конфліктів, які виникають між однолітками, їх наслідки та способи вирішення, надати можливість учасникам тренінгу отримати досвід конструктивного розв’язання конфліктних ситуацій.

Детально про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/284-navychky-myrobuduvannya-ta-bezkonfliktnoho-spilkuvannya-uchniv-u-kostyantynivtsi.html

Адреса и контакты

50

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.