"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці

"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці
"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 0"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 1"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 2"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 3"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 4"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 5"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 6"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 7"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 8"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 9"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 10"Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів" у Костянтинівці 11

24 вересня 2019 року на базі Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, учні та учениці 7-8-х класів занурилися у атмосферу тренінгу «Навички миробудування та безконфліктного спілкування учнів». Метою якого було сформувати поняття про причини конфліктів, які виникають між однолітками, їх наслідки та способи вирішення, надати можливість учасникам тренінгу отримати досвід конструктивного розв’язання конфліктних ситуацій.

Детально про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/284-navychky-myrobuduvannya-ta-bezkonfliktnoho-spilkuvannya-uchniv-u-kostyantynivtsi.html

Адреса и контакты

21

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ