Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14

Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14
Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 0Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 1Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 2Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 3Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 4Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 5Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 6Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 7Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 8

Об’єднувало їх тільки те, що діти навчаються в одному класі. Але сьогодні ми всі були рівні. Всі сиділи в колі та дивилися в очі один одному, а не в потилиці. За цей день ми порозумілися і дізналися один про одного більше, ніж за попередній навчальний рік.

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/293-nezvychayni-superpozytyvni-batkivski-zbory-v-oleksiyevo-druzhkivskomu-nvk-14.html

Адреса и контакты

35

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.