Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14

Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14
Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 0Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 1Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 2Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 3Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 4Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 5Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 6Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 7Незвичайні суперпозитивні батьківські збори в Олексієво-Дружківському НВК №14 8

Об’єднувало їх тільки те, що діти навчаються в одному класі. Але сьогодні ми всі були рівні. Всі сиділи в колі та дивилися в очі один одному, а не в потилиці. За цей день ми порозумілися і дізналися один про одного більше, ніж за попередній навчальний рік.

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/293-nezvychayni-superpozytyvni-batkivski-zbory-v-oleksiyevo-druzhkivskomu-nvk-14.html

Адреса и контакты

240

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.