«Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді»

«Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді»
«Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді» 0«Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді» 1«Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді» 2«Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді» 3

Цікаві вправи з подолання конфліктів, захист мініпроєктів — ось єднання та сила дитячої фантазії. Символічно День Миру співпав зі святом Різдва Пресвятої Богородиці, тож усі побажання миру, щастя, впевнена, здійсняться!

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/281-miy-pershyy-treninh-nalahodzhennya-dialohiv-molod-za-myr-ta-sotsialnu-zhurtovanist-u-hromadi.html

Адреса и контакты

38

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.