В День МИРУ ми змагалися по-мирному

В День МИРУ ми змагалися по-мирному
В День МИРУ ми змагалися по-мирному 0В День МИРУ ми змагалися по-мирному 1В День МИРУ ми змагалися по-мирному 2В День МИРУ ми змагалися по-мирному 3В День МИРУ ми змагалися по-мирному 4В День МИРУ ми змагалися по-мирному 5В День МИРУ ми змагалися по-мирному 6В День МИРУ ми змагалися по-мирному 7В День МИРУ ми змагалися по-мирному 8В День МИРУ ми змагалися по-мирному 9В День МИРУ ми змагалися по-мирному 10В День МИРУ ми змагалися по-мирному 11В День МИРУ ми змагалися по-мирному 12В День МИРУ ми змагалися по-мирному 13

Доводили, що козаки були спритними і кмітливими під час козацького квесту, проходили справжню смугу перешкод з канатами та карабінами. День пройшов цікаво, плідно й жваво.

Більш детально про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/280-v-den-myru-my-zmahalysya-po-myrnomu.html 

80

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.