«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії

«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії
«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 0«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 1«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 2«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 3«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 4«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 5«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 6«Запобігання та розв’язання конфліктів» у Селидівській загальноосвітній гімназії 7

Було дуже приємно, що саме ця тема так зацікавила нашу молодь та надала можливість використовувати набуті знання під час вирішення конфліктних ситуацій в особистому житті.

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/287-zapobihannya-ta-rozv-yazannya-konfliktiv-u-selydivskiy-zahalnoosvitniy-himnaziyi.html

Адреса и контакты

29

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.