Free Kids Social Academy

Проєкт націлений на дітей та підлітків з вразливих категорій нашего регіону. Які протягом 6 місяців опанують основи відео майстерності, журналістики, спробують зменшити використання гаджетів та поринуту у весь робочий процес, підвищать свою обізнаність з прав людини та за допомогою досвідченого ментарства створять 4 відеоролика для привернення уваги до соціальних проблем сучасного суспільства та цілей сталого розвитку тисячоліття.
Він складається з 18 модулів та 4 тренінгів та має декілька напрямків:
1.психосоціальний напрямок;
2.курс відеозйомки та відпрацювання практиктичних навичок;
3.напрямок соціальної свідомості та інтеграція прав людини.

Адреса и контакты

31

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.