Забезпеч та збережи у своїй родині «щастя у чотири руки»!

Даний проєкт направлено на встановлення взаємодії та поразуміння між усіма членами прийомної родини та дитячого будинку сімейного типу, профілактика насильства в сімейному оточенні та соціальну згуртованість даних сімей з соціальними працівниками, які їх супроводжують, з подібними родинами з різних міст та районів області, і немало важливе, в умовах постійного стресу (вимушене переселення, воєнні дії, часте непорозуміння з боку влади та державних установ, затримки у виплатах державної допомоги на дітей, тощо) профілактика емоційного вигорання, яке спричиняє непорозуміння між батьками та їх прийомними дітьми-підлітками, що призводить до насильства та жорстокого поводження, суіцидальним намірам, виходу з родини піклувальників.

Адреса и контакты

49

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.