«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7

«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7
«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 0«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 1«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 2«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 3«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 4«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 5«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 6«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 7«Азбука конфлікту» в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 8

Відгуки про тренінг.

Це мій перший тренінг після закінчення школи «Амбасадори миру». Оскільки навчання було продуктивним, то і підготовка тренінгу була не складною. Цікаве як для мене так і для учнів було моє перетворення з вчителя на тренера. На початку тренінгу учні написали свої очікування, в кінці заходу я відчувала певну тривогу, чи повісять діти свої листочки на гілочки, чи їх очікування здійсняться. Коли дерево було зібрано, я відчула супер позитив, адже наша спільна діяльність принесла користь і буде використана у подальшому житті.

Детальніше про захід писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/288-azbuka-konfliktu-v-druzhkivskiy-zahalnoosvitniy-shkoli-i-iii-stupeniv-7.html

Адреса и контакты

33

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.