«Гендерна рівність» у Дружівці.

20 вересня у філії Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області — Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І — ІІ ступенів — дитячий садок» № 4 Дружківської міської ради Донецької області — для педагогів та працівників навчального закладу відбувся тренінг «Гендерна рівність». Тема гендерної рівності є наскрізним питанням. Рівна участь жінок і чоловіків – запорука економічного зростання, підвищення безпеки та успішностіяк для суспільства в цілому, так і для кожної людини.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/edit/285

Адреса и контакты

17

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ