Облаштування міського публічного молодіжного простору «Carbon ХАБ»

В рамках даного проєкту планується створення молодіжного, безпечного, креативного та відкритого простору, єдина платформа якого передбачає організацію умов для:
— самоорганізації активної молоді та гуртування її навколо спільної ідеї;
— проведення концертів, лекцій, майстер-класів;
— розвитку культурних та соціальних проектів міста;
— спілкування, проведення змістовного дозвілля, неформальної освіти та профорієнтаційної роботи, а також залучення молоді до участі у громадському житті;
— в школі, яка розташована поряд діє клас інклюзивної освіти та англомовний пришкільний табор, відкрита платформа стане зручним місцем для спілкування дітей з інвалідністю із звичайними учнями, що сприятиме порозумінню між ними.

Адреса и контакты

51

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом