«Шануємо себе та інших»

«Шануємо себе та інших»
«Шануємо себе та інших» 0«Шануємо себе та інших» 1«Шануємо себе та інших» 2«Шануємо себе та інших» 3«Шануємо себе та інших» 4«Шануємо себе та інших» 5«Шануємо себе та інших» 6«Шануємо себе та інших» 7«Шануємо себе та інших» 8«Шануємо себе та інших» 9«Шануємо себе та інших» 10«Шануємо себе та інших» 11«Шануємо себе та інших» 12«Шануємо себе та інших» 13«Шануємо себе та інших» 14«Шануємо себе та інших» 15«Шануємо себе та інших» 16«Шануємо себе та інших» 17«Шануємо себе та інших» 18«Шануємо себе та інших» 19

Такого висновку дійшли учасники тренінгу «Шануємо себе та інших» Золотівської багатопрофільної гімназії, який відбувся 19.09.2019 року.

Учні ознайомилися зі складовими стратегії самореалізації, вчилися розвивати життєві навички толерантності, протидіяти дискримінації.

Переконалися, що повага до відмінностей не залишає місця для упередженості й ворожнечі. А також потренувалися діяти командою.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/286-shchob-zhyty-u-myri-varto-shukaty-te-shcho-zblyzhuye-a-ne-roz-yednuye-lyudey.html

17

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.