«Центр розвитку дорослих»- платформа можливостей без вікових обмежень»

Проєктом планується активізувати осіб старшого віку до активного залучення в громадське життя та створити умови для всебічного розвитку через освітні та творчі заходи шляхом притбання обладнання та реквізиту для Центру розвитку дорослих та проведення згуртовуючих заходів на базі центру. Планується проведення таких заходів: школа комп’ютерної грамотності «Абетка комп’ютера», школа «Відеожурналістика для пенсіонерів», тренінги «Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою», воркшопи «Медіаграмотність для пенсіонерів» та «Фінансова грамотність для пенсіонерів», лекція зустріч «Вік – це твої можливості» та інші.

Адреса и контакты

19

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.