«Центр розвитку дорослих»- платформа можливостей без вікових обмежень»

Проєктом планується активізувати осіб старшого віку до активного залучення в громадське життя та створити умови для всебічного розвитку через освітні та творчі заходи шляхом притбання обладнання та реквізиту для Центру розвитку дорослих та проведення згуртовуючих заходів на базі центру. Планується проведення таких заходів: школа комп’ютерної грамотності «Абетка комп’ютера», школа «Відеожурналістика для пенсіонерів», тренінги «Інструменти участі в житті громади, як спосіб взаємодії з владою», воркшопи «Медіаграмотність для пенсіонерів» та «Фінансова грамотність для пенсіонерів», лекція зустріч «Вік – це твої можливості» та інші.

Адреса и контакты

59

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!