«Громада діє на шляху до мрії»

В рамках проєкту планується досягнути підвищення та укріплення комунікації та співпраці представників/представниць батьківського самоврядування та співробітників освітніх закладів Дружківки шляхом втілення партнерських проєктів. Для цього планується проведення дводенних тренінги, зйомка та поширення 3 промо роликів про ініціативи шкіл та садочків, які вони прагнуть втілити завдяки коштам, зібраним в рамках загальноміської фандрайзингової кампанії.
Планується проведення фандрайзингової кампанії зі збору коштів та реалізація ініціатив, профінансованих громадою під час фандрайзингової кампанії

Адреса и контакты

54

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом