Створення хабу «Безпечний простір» для мешканців громади з метою налагодження діалогу між громадою т

Метою проєкту є підвищення соціальної згуртованості жителів громади, налагодження діалогу між громадою та представниками поліції та влади з питань безпеки та громадського порядку за місцем проживання, розвиток механізмів соціального партнерства в правоохоронній сфері, залучення мешканців у процес формування політики безпеки своєї громади за рахунок створення та організації функціонування хабу «Безпечний простір» (капітальний ремонт приміщення хабу з облаштуванням його офісними меблями, технікою та інформаційними стендами «17 цілей глобального розвитку»). В рамках проєкту планується проведення тренінгів «Моя безпечна громада», «Молодь – за безпечне майбутнє», «Моє право на життя в безпечному середовищі», відеолекторію з елементами обговорення «Обережно! Вибухонебезпечні предмети», засідання робочої групи молоді «Долаємо перепони. Впливаємо на майбутнє», Круглого столу з представниками влади «Молодь ініціює, молодь діє, молодь домагається» та інших соціально-згуртовуючих заходів на базі хабу.

Адреса и контакты

18

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.