Створення хабу «Безпечний простір» для мешканців громади з метою налагодження діалогу між громадою т

Метою проєкту є підвищення соціальної згуртованості жителів громади, налагодження діалогу між громадою та представниками поліції та влади з питань безпеки та громадського порядку за місцем проживання, розвиток механізмів соціального партнерства в правоохоронній сфері, залучення мешканців у процес формування політики безпеки своєї громади за рахунок створення та організації функціонування хабу «Безпечний простір» (капітальний ремонт приміщення хабу з облаштуванням його офісними меблями, технікою та інформаційними стендами «17 цілей глобального розвитку»). В рамках проєкту планується проведення тренінгів «Моя безпечна громада», «Молодь – за безпечне майбутнє», «Моє право на життя в безпечному середовищі», відеолекторію з елементами обговорення «Обережно! Вибухонебезпечні предмети», засідання робочої групи молоді «Долаємо перепони. Впливаємо на майбутнє», Круглого столу з представниками влади «Молодь ініціює, молодь діє, молодь домагається» та інших соціально-згуртовуючих заходів на базі хабу.

Адреса и контакты

58

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!