Облаштування зони відпочинку в парку біля Павлівської сільської ради

Метою проєкту є посилення соціальної згуртованості у громаді шляхом створення більш комфортної зони відпочинку та занять спортом для відвідувачів парку, у т.ч. для людей з інвалідністю, молоді. В рамках проєкту планується: демонтаж старого покриття алеї та укладнення нової плитки, закупівля матеріалів для покриття алеї та спортивного майданчику, встановлення обладнання на підключення вільної зони WI-FI, встановлення системи відеоспостереження, встановлення лавок для відпочинку, урн для сміття, створення спортивного майданчику, встановлення освітлення. В рамках проєкту також передбачено проведення зустрічі з учнями школи на тему «Сортування сміття», проведення Круглого столу з представниками різних категорій населення на тему «Способи підвищення соціальної згуртованості».

Адреса и контакты

57

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом