Створення у м. Вугледар сучасного громадського простору “Центр громадських ініціатив “SOVA”

Посилення соціальної згуртованості та зміцнення потенціалу Вугледарської громади шляхом створення Центру громадських ініціатив SOVA (завершивши ремонтні роботи, придбавши необхідне обладнання та техніку, канцтовари, настільні ігри.) В рамках проєкту буде проведено 5 освітніх тренінгів, теми яких будуть виявлені серед відвідувачів\ок Центру шляхом проведення моніторингу. Завдяки моніторингу потреб відвідувачів\ок центру будуть виявлені цікаві для громади теми, завдяки висвітленню яких очікується активізація жінок та чоловіків, у т.ч. з вразливих груп. В рамках впровадження практик спільних ініціатив буде проведена загальноміська толока за участі містян\ок та відвідувачів\ок Центру громадських ініціатив SOVA

Адреса и контакты

62

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом