Соціальний Хаб «Історико-культурна галерея «Український Нью Йорк»

Метою проєкту є — долучити до вирішення безпекових питань селища максимальну кількість громадських організацій та активних громадян шляхом створення соціального хабу «Історико-культурна галерея «Український Нью-Йорк». Для цього планується провести ремонтні роботи в приміщенні: роботи з демонтажу старої покрівлі та улаштування м’якої покрівлі, зовнішні та внутрішні роботи по штукатурці та фарбуванню, обладнання ганку з пандусом, укладання плитки на підлогу, облаштування натяжної стелі, заміна вікон та дверей на металопластикові, ремонт системи опалення, роботи зі встановлення освітлення приміщення

Адреса и контакты

50

Категорії

Новини НДО

В м. Сєвєродонецьку закінчилася акція "Лист Діду Морозу" благодійного фонду "МИЛОСЕРДЯ"
31 січня 2020 року на молодіжній платформі "Вільний простір" Кризького СБК відбулись загальні збори мешканців села Кризьке.
Сьогодні на заході в готелі «Мир» Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та «Демократичне врядування у Східній Україні» презентували результати оцінки доступності державних послуг для людей з інвалідністю в Донецькій та Луганській областях.
Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом