Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області

В рамках проекту планується виявити зацікавлених з числа населення та активістів, НДО, представників органів влади в 6-ти «пілотних» громадах Луганської області (Попасна, Гірське, Золоте, Щастя, Станиця-Луганська, Біловодськ), навчити їх та об’єднати в мережу, яка стане постійним діалоговим інструментом для зацікавлених сторін (влади, громадськості та бізнесу), обізнаним у питаннях інклюзії у всіх сферах життя. Задля цього плануэться провести провести 6 діалогів для не менш ніж 30-ти осіб в кожній «пілотній громаді» на тему «Інклюзія в різних сферах життя. Як та навіщо. Хто повинен бути рушійною силою змін в громаді», провести для 12-ти виявлених лідерів спеціальної мотиваційної 2-х добової зустрічі-навчання в м. Сєвєродонецьк на тему «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти», провести 6 адвокасі-компаній, обладнати Комплект 3 «робочих місця інклюзивного радника», встановлення 6 пандусів

Адреса и контакты

19

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ