Академія діалогу та порозуміння

Мета проекту це підвищення рівня соціальної згуртованості і розвиток діалогових ініціатив громад Луганської області, активізація молоді до громадської та іншої соціально-активної діяльності. Для досягнення мети планується провести тренінги для молоді у 5 громадах на такі теми як: «Активне громадянство: молодь за мир у громадах», «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах», «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах», «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах». По завершенню тренінгів планується проведення фінальної підсумкової конференції з обміном досвіду та обговоренням результатів проведення локальних ініціатив.

Адреса и контакты

18

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.