Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість!

Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість!
Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 0Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 1Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 2Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 3Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 4Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 5Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 6Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 7Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 8Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 9Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 10Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 11Be Active: молодь за мир та соціальну згуртованість! 12

Що і для чого:

  • ознайомились із Програмою ООН из відновлення та розбудови миру;
  • у формі квесту детально розглянули кожну з цілей сталого розвитку;
  • попрацювали у командах;
  • посилили власну компетенцію щодо питань конфліктології;
  • успішно виконали завдання на теми соціальної згуртованості;

кожна вправа була «розпакована» з метою якіснішого розуміння поставленого проблемного запитання та різноманітних шляхів вирішення.

Детальніше ми писали тут: http://ndo.lg.ua/news/278-be-active-molod-za-myr-ta-sotsialnu-zhurtovanist.html

17

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ