Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 0Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 1Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 2Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 3Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 4Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 5Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 6Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 12Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 13Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 14Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 15Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 16Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 17

Ось так і народилася ідея організації масштабного «Пікнік- Фесту», який відбувся 13 вересня з локаціями, розвагами, профорієнтацією, мистецтвом, залученням до здорового способу життя, єднанням громади, співпрацею з організаціями міста, включення батьківства в роботу школи. Його мета – формування єдності між учнівством, організаціями міста та батьківською громадськістю, налагодження тісної співпраці, привернення уваги громадськості до питань екології та здорового способу життя, формування навичок безконфліктного спілкування та командоутворення, сприяти розвитку молоді, збільшити кількість компетентних підлітків, готових до працевлаштування чи започаткування власної справи, шляхом профорієнтації.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/275-ale-zh-z-ditmy-pratsyuyemo-my-i-dyvlyachys-na-svoyikh-ditey-ya-bachu-zovsim-inshu-formu-usikh-ts.html

28

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ