Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 0Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 1Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 2Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 3Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 4Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 5Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 6Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 12Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 13Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 14Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 15Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 16Амбасадорський «Пікнік- Фест» в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 17

Ось так і народилася ідея організації масштабного «Пікнік- Фесту», який відбувся 13 вересня з локаціями, розвагами, профорієнтацією, мистецтвом, залученням до здорового способу життя, єднанням громади, співпрацею з організаціями міста, включення батьківства в роботу школи. Його мета – формування єдності між учнівством, організаціями міста та батьківською громадськістю, налагодження тісної співпраці, привернення уваги громадськості до питань екології та здорового способу життя, формування навичок безконфліктного спілкування та командоутворення, сприяти розвитку молоді, збільшити кількість компетентних підлітків, готових до працевлаштування чи започаткування власної справи, шляхом профорієнтації.

Детальніше про захід ми писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/275-ale-zh-z-ditmy-pratsyuyemo-my-i-dyvlyachys-na-svoyikh-ditey-ya-bachu-zovsim-inshu-formu-usikh-ts.html

46

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».