Участь молоді у житті громади: теорія та практика. Молодіжний ХАБ «Інвенторс».

Участь молоді у житті громади: теорія та практика. Молодіжний ХАБ «Інвенторс».
Участь молоді у житті громади: теорія та практика. Молодіжний ХАБ «Інвенторс». 0

Під час заходу 20 учасників від 16 років познайомились з розумінням демократичних цінностей, дізнались про права людини та ознайомились з основними документами Ради Європи щодо їх реалізації. Склали діамант демократичних цінностей та обґрунтували його значущість та розміщення кожної з цінностей.

Детальніше про цей захід ми писали тут:
23

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ