Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості»

Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості»
Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 0Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 1Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 2Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 3Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 4Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 5Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 6Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 7Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 8Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 9Ініціатива «Усе в наших руках: протидія насильству та жорстокості» 10

Учасниками заходу були 25 осіб з числа класних керівників навчального закладу. В результаті тренінгу тепер його учасники знають детальніше про те, що таке булінг; розпізнають булінг, насилля і дружні піддражнювання; вміють розробляти стратегії подолання жорстокості; демонструють емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу; знають джерела допомоги жертвам булінгу.

Вчителі більш детально з’ясували суть поняття насильства та тепер розвиватимуть знання про відповідальність своїх дій, вчинків, вміння брати приклад з хорошої поведінки людей, півчутливе ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги.; знають як надати інформацію не тільки про те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права, але і як розкрити питання нерозривної єдності прав і обов’язків, сформувати нетерпимість до проявів агресії.

Більш детально про захід писали тут: http://ndo.lg.ua/news/247-use-v-nashykh-rukakh-protydiya-nasylstvu-ta-zhorstokosti.html


Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії та за організаційної підтримки ГО “Донецький молодіжний дебатний центр”.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Адреса и контакты

36

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ