Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 (Мороз Юлія Олександрівна

Білозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 (Мороз Юлія Олександрівна

Приклади моїх робот :

У нашій школі відрит гурток «Юний журналіст», на цих заняттях ми вчимося знімати відео, робити фото, писати статті. Ми співпрацюємо з газетою «Розовий слон»

https://chool1995.jimdo.com/%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8/%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%82%D0%B0/

45

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».