Медіа Школа RPP/2019

Медіа Школа RPP/2019

Мета: підвищення рівня обізнаності з питань головних принципів та стандартів роботи нових медіа та технічного забезпечення представників медіа Донецької та Луганської областей задля виховання «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей.

Учасники: до 20 осіб представників локальних медіа, журналісти, блогери, представники громадських організацій Луганської та Донецької областей, що вже мають мінімальні навички зйомки та монтажу відео.
Дата, місце та час проведення зайнять в рамках Школи:
•20-21 квітня 2019 року, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, мультихаб GreenLab (пр-т Центральний, 59 а (будівля Луганської ОДА), 5-й поверх частини будівлі СНУ ім. В. Даля.
•22-26 квітня 2019 року, м. Київ, Info Hub Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 та Києво-Могилянська Академія (вул. Волоська 8/5, 4)
Школа складається з 2-х модулів відповідно до проведення яких очікуються результати та зазначені дати проведення модулів:
(1)триденний тренінг для 20 журналістів, блогерів: «Нові медіа — нові інструменти для впливу на суспільний діалог та соціальні процеси» ( очікувано по 10 осіб з Луганської та Добнецької областей).
(2)триденний практикум з відео монтажу: «Нові медіа — нові інструменти для впливу на суспільний діалог та соціальні процеси” для 20 журналістів, блогерів.
Очікувані результати Школи. Не менше 20 осіб з числа місцевих журналістів, блогерів, предстаників громадяських ораганізацій з Луганської та Донецької областей:
•отримають інформацію про нові тренди та підходи в роботі сучасних медіа,
•зрозуміють нові тенденції в співпраці медіа з міжнародною спільнотою;
•навчаються використовувати сучасні інтерактивні та мультимедійні технології, що впливають на якість контенту, доступ до інформації, способи її поширення, розширення аудиторії, задоволення її потреб;
•підвисять власний рівень обізнаності з питань головних принципів та стандартів роботи нових медіа;
•підготують власний сценарій та відео контент — «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей
•змонтують, як мінімум 4 відео-роботи «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей
•отримають необхідну підтримку від ПРООН на свої завдання, пов’язані з покращенням власної роботи в сфері комунікацій;
•проведуть у власних громадах для своєї спільноти не менш 20-ти власних заходів з поінформування локальної медіа спільноти щодо знань та навичок, отриманих в процесі Школи.

 Організаційну підтримку цьому заходу надала Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

133

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ