Медіа Школа RPP/2019

Медіа Школа RPP/2019

Мета: підвищення рівня обізнаності з питань головних принципів та стандартів роботи нових медіа та технічного забезпечення представників медіа Донецької та Луганської областей задля виховання «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей.

Учасники: до 20 осіб представників локальних медіа, журналісти, блогери, представники громадських організацій Луганської та Донецької областей, що вже мають мінімальні навички зйомки та монтажу відео.
Дата, місце та час проведення зайнять в рамках Школи:
•20-21 квітня 2019 року, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, мультихаб GreenLab (пр-т Центральний, 59 а (будівля Луганської ОДА), 5-й поверх частини будівлі СНУ ім. В. Даля.
•22-26 квітня 2019 року, м. Київ, Info Hub Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 та Києво-Могилянська Академія (вул. Волоська 8/5, 4)
Школа складається з 2-х модулів відповідно до проведення яких очікуються результати та зазначені дати проведення модулів:
(1)триденний тренінг для 20 журналістів, блогерів: «Нові медіа — нові інструменти для впливу на суспільний діалог та соціальні процеси» ( очікувано по 10 осіб з Луганської та Добнецької областей).
(2)триденний практикум з відео монтажу: «Нові медіа — нові інструменти для впливу на суспільний діалог та соціальні процеси” для 20 журналістів, блогерів.
Очікувані результати Школи. Не менше 20 осіб з числа місцевих журналістів, блогерів, предстаників громадяських ораганізацій з Луганської та Донецької областей:
•отримають інформацію про нові тренди та підходи в роботі сучасних медіа,
•зрозуміють нові тенденції в співпраці медіа з міжнародною спільнотою;
•навчаються використовувати сучасні інтерактивні та мультимедійні технології, що впливають на якість контенту, доступ до інформації, способи її поширення, розширення аудиторії, задоволення її потреб;
•підвисять власний рівень обізнаності з питань головних принципів та стандартів роботи нових медіа;
•підготують власний сценарій та відео контент — «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей
•змонтують, як мінімум 4 відео-роботи «провайдерів змін» в процесах реформ та задля підвищення рівня соціальної згуртованості в громадах Луганської та Донецької областей
•отримають необхідну підтримку від ПРООН на свої завдання, пов’язані з покращенням власної роботи в сфері комунікацій;
•проведуть у власних громадах для своєї спільноти не менш 20-ти власних заходів з поінформування локальної медіа спільноти щодо знань та навичок, отриманих в процесі Школи.

 Організаційну підтримку цьому заходу надала Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

87

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».