Новоайдарський ЦНАП

Новоайдарський ЦНАП
Новоайдарський ЦНАП 0Новоайдарський ЦНАП 1Новоайдарський ЦНАП 2Новоайдарський ЦНАП 3Новоайдарський ЦНАП 4Новоайдарський ЦНАП 5

23 жовтня 2018 р. відбулося відкриття нового Центру надання адміністративних послуг в Новоайдарському районі (ЦНАП) за адресюс.Новоайдар, вулиця Центральна, будинок 20.

На заході були присутні керівники та працівники підприємств і організацій району, депутати районної ради, жителі та гості Новоайдарського району.

 Завдяки створенню сучасного Центру мешканці району отримали доступ до широкого спектру якісних адміністративних послуг. Відкриття ЦНАП позитивно вплине на якість життя новоайдарців. Люди відчують зручність та комфортність в отриманні максимально необхідних послуг європейського рівня.

310

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».