Новоайдарський ЦНАП

Новоайдарський ЦНАП
Новоайдарський ЦНАП 0Новоайдарський ЦНАП 1Новоайдарський ЦНАП 2Новоайдарський ЦНАП 3Новоайдарський ЦНАП 4Новоайдарський ЦНАП 5

23 жовтня 2018 р. відбулося відкриття нового Центру надання адміністративних послуг в Новоайдарському районі (ЦНАП) за адресюс.Новоайдар, вулиця Центральна, будинок 20.

На заході були присутні керівники та працівники підприємств і організацій району, депутати районної ради, жителі та гості Новоайдарського району.

 Завдяки створенню сучасного Центру мешканці району отримали доступ до широкого спектру якісних адміністративних послуг. Відкриття ЦНАП позитивно вплине на якість життя новоайдарців. Люди відчують зручність та комфортність в отриманні максимально необхідних послуг європейського рівня.

505

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ