Міні ініцатива “Музика єднає!”

Завдання проекту.

1) Зустріч двох колективів народної пісні, м.Золоте хор «Надія» та м.Сватове хор «Співучі голоси», молодіжний хор «Зоря калинова». Проведення спільних виступів, бесід, планування спільних концертів по містах України, обмін досвідом проведення культурних заходів у свої містах. В складі групи -  представники Територіального центру соц… обслуговування м.Попасна(районні) — для зустрічі зі своїми колегами з м.Сватове для обміну досвідом роботи.

2) Задля введеня нових видів послуг на своїх територіях, щоб у подальшому підняти рівень обслуговування на більш якісний рівень, та налагодження зв’язків між Центрами, для проведення спільних заходів.

3) Зустріч з організаторами Університету третього покоління, знайомство з їх роботою, планами, та впровадження подібної діяльності у м.Золоте.

Ці заходи   - запорука згуртованості, взаємо порозуміння між цими секторами та подальша координація дій роботи спільної на місцях.
Про результати ініціативи тут:

Адреса и контакты

117

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ