Міні ініцатива “Музика єднає!”

Завдання проекту.

1) Зустріч двох колективів народної пісні, м.Золоте хор «Надія» та м.Сватове хор «Співучі голоси», молодіжний хор «Зоря калинова». Проведення спільних виступів, бесід, планування спільних концертів по містах України, обмін досвідом проведення культурних заходів у свої містах. В складі групи -  представники Територіального центру соц… обслуговування м.Попасна(районні) — для зустрічі зі своїми колегами з м.Сватове для обміну досвідом роботи.

2) Задля введеня нових видів послуг на своїх територіях, щоб у подальшому підняти рівень обслуговування на більш якісний рівень, та налагодження зв’язків між Центрами, для проведення спільних заходів.

3) Зустріч з організаторами Університету третього покоління, знайомство з їх роботою, планами, та впровадження подібної діяльності у м.Золоте.

Ці заходи   - запорука згуртованості, взаємо порозуміння між цими секторами та подальша координація дій роботи спільної на місцях.
Про результати ініціативи тут:

Адреса и контакты

150

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.