Міні ініцатива “Музика єднає!”

Завдання проекту.

1) Зустріч двох колективів народної пісні, м.Золоте хор «Надія» та м.Сватове хор «Співучі голоси», молодіжний хор «Зоря калинова». Проведення спільних виступів, бесід, планування спільних концертів по містах України, обмін досвідом проведення культурних заходів у свої містах. В складі групи -  представники Територіального центру соц… обслуговування м.Попасна(районні) — для зустрічі зі своїми колегами з м.Сватове для обміну досвідом роботи.

2) Задля введеня нових видів послуг на своїх територіях, щоб у подальшому підняти рівень обслуговування на більш якісний рівень, та налагодження зв’язків між Центрами, для проведення спільних заходів.

3) Зустріч з організаторами Університету третього покоління, знайомство з їх роботою, планами, та впровадження подібної діяльності у м.Золоте.

Ці заходи   - запорука згуртованості, взаємо порозуміння між цими секторами та подальша координація дій роботи спільної на місцях.
Про результати ініціативи тут:

Адреса и контакты

97

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».